Przyjdź i sprawdź

Zapisy do naszych sekcji dla dzieci oraz dorosłych.

Szukasz zajęć dla swojego dziecka lub może sam chcesz spróbować czegoś nowego? Wpadnij na nasze treningi już we wrześniu.

Toruń Bielany, Toruń Wrzosy, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Wąbrzeźno, Łysomice, Działdowo, Mława, Nidzica, Dąbrówno, Grudusk, Sochaczew, Żuromin, Lidzbark, Radzanów, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie

Akademia ruchu z elementami Taekwon-do dla “bąbelków” gdzie sala to wielki plac zabaw, na którym dziecko pozna podstawy pięknej sztuki walki, nauczy się szacunku, dyscypliny a przy tym ciekawie spędzi czas.

Sogae Taekwon-do dla dzieci w wieku szkolnym – tutaj twoje dziecko rozładuje nadmiar energii, otworzy się na ludzi, pozna co to systematyczność i ciężka praca nad samym sobą, a wszystko to w przyjaznej atmosferze i pod czujnym okiem trenera.

Taekwon-do dla młodzieży oraz dorosłych – nie jest istotne czy ostatnie lata spędziłeś/spędziłaś na kanapie, nigdy nic nie ćwiczyłeś i wczoraj zasapałeś się wchodząc na pierwsze piętro – na pewno zaradzimy 😉Odstaw na chwilę Netflixa a jak już to zrobisz to nie przeczesuj forum z tematami pod tytułem jak zacząć. My ci powiemy na sali! Na początek weź dres, wodę i chęci. Pamiętaj, że każdy na sali kiedyś zaczynał :)Rozumiemy, że nie wszyscy chcą być jak Bruce Lee. Jeśli jesteś “dzikiem” i chcesz zostać mistrzem świata to nie widzimy żadnych przeszkód nasi zawodnicy z sukcesami walczą na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Treningi 
Egzaminy na stopnie
Obozy letnie oraz zimowe
Seminaria
Zgrupowania
Zawody krajowe oraz zagraniczne
Powołania do kadry narodowej

To wszystko czeka na ciebie, pierwsze zajęcia są zawsze darmowe i do niczego nie zobowiązują.

Szczegółową rozpiskę miejsc oraz godzin znajdziesz w dziale gdzie ćwiczyć na stronie głównej

Skontaktuj się z nami
poprzez naszego facebook’a
damian@witoldgromowski.com
szybki kontakt 606225857